1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. aktualności »
  4. XI Tydzień Tematyczny - Wnętrza: drzwi wewnętrzne, schody

XI Tydzień Tematyczny - Wnętrza: drzwi wewnętrzne, schody

DM_tyg-temat-XI.jpg

Zapraszamy w dniu 26.11 od godz. 10 do godz 14 na ciekawe spotkanie ze spracjalistami od drzwi wewnętrznych oraz schodów. Na Wasze pytania odpowiadać będą specjaliści z firm Stolbud Włoszczowa i Rintal. Zapraszamy!

Będzie się można dowiedzieć jak zbudować w domu schody, które są nie rzadko inspiracją i ozdobą domu oraz u specjalisty z firmy Stolbud uzyskac szczegółowe informacje związane z typami drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada niezbędne dokumenty, wymagane prawem budowlanym, zawierające cechy i parametry techniczno- użytkowe. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.

Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.