1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. aktualności »
  4. Rodzinny EKOPIKNIK

Rodzinny EKOPIKNIK

Pierwszy budowlany piknik ekologiczny w Jankach

Miejsce: obiekt Domu Modelowego w Parku Handlowym Janki ul. Plac Szwedzki 3, 05-090 Raszyn
Termin: 12.11.2011 10.00-16.00
Koszty uczestnictwa: bezpłatne

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak obniżyć koszty eksploatacji domu, skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów firm oferujących rozwiązania energooszczędne, koniecznie przyjdź 12 listopada do Domu Modelowego w podwarszawskich Jankach.

piknik_plakat.jpg

 

Podwarszawskie Janki już 12 listopada zostaną prawdziwą Mekką osób, które chcą żyć ekologicznie i mieszkać energooszczędnie. To pierwsza tego rodzaju impreza jednocześnie propagująca „ciepłe” budowanie i zdrowe życie.

Powiedz STOP wysokim rachunkom za energię

W czasie Ekopikniku Budowlanego zorganizowana zostanie Strefa Porad, w ramach której będzie można poznać technologie wpływające na energooszczędność budynku. Szczególną uwagę warto zwrócić na pokaz „ciepłego” montażu okien oraz wziąć udział w warsztatach na temat pomp ciepła i kolektorów słonecznych. Będą także porady o tym, jak odzyskać ciepło z wentylacji.

Dodatkowo będzie okazja, by zwiedzić krok po kroku dom modelowy, zostanie też przedstawiony każdy etap prac – wraz z zademonstrowaniem osiągniętych efektów. Swoją obecność na pikniku oraz prezentację energooszczędnych rozwiązań zapowiedzieli czołowi dostawcy rozwiązań do domów energooszczędnych, tacy jak Selena, Fakro, Atlantic, VBH, Internorm, Lindab, Lange Łukaszuk, Oknoplus, Stolbud Włoszczowa - dlatego też, takiej okazji do zapoznania się z ofertą eko firm, po prostu nie można przegapić.

 

 

 

 

 

 

coco.jpgSpróbuj ekologicznych produktów!

Chyba każdy lubi smak domowego ciasta, choć niewielu ma czas na własnoręczne wypieki. Dlatego, gdy już zaspokoimy swoją ciekawość dotyczącą energooszczędnego budowania, warto posmakować domowych wyrobów. Poza tym w czasie Ekopikniku będzie także możliwość spróbowania i zakupu produktów BIO, a każdy odwiedzający otrzyma kubek wody kokosowej – świeżej i orzeźwiającej (produkt otrzymał Znak Jakości Vege) i weźmie udział w degustacji potraw z ekologicznych makaronów.
Program Budowlanego Pikniku Ekologicznego:

10.00. - otwarcie

10.00-16.00 - atrakcje:

- dla każdego woda kokosowa

- degustacja potraw z ekologicznego makaronu

- ciasta domowego wypieku

- Strefa Porad: warsztaty na temat pomp ciepła, pokaz ciepłego montażu okien, odzysk ciepła z wentylacji, energooszczędne oświetlenie

- Eko design – porady dekoratorki wnętrz Magdaleny Woźniak

- porady na temat ekologicznego stylu życia i diety wegańskiej w czasopiśmie Vege

- konkursy: do wygrania 300 zestawów upominków związanych z ekologią

15.00 - losowanie nagród głównych dla uczestników pikniku, m.in. telewizor, projekt domu modelowego Studia Atrium.

16.00 – zakończenie Ekopikniku Budowlanego

W czasie Ekopikniku zorganizowane zostaną gry i zabawy dla dzieci. Każdy mały uczestnik otrzyma upominek. Prosimy o zgłoszenie dziecka pod adresem bianka@przewodnik-budowlany.com.pl. Ułatwi to nam zorganizowanie atrakcji dla najmłodszych.

ekopiknikplakat mini[1].jpg