1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. Pfleiderer »
  5. Płyta Szalunkowa MFP

Płyta Szalunkowa MFP

plyta1.jpgO płycie

Płyta szalunkowa MFP to kolejna propozycja dla rynku budowlanego. Wyróżniają ją niespotykane dotychczas w tym segmencie produktów parametry jakościowe. Jest ona sprawdzoną na największych europejskich budowach odpowiedzią na wymagania fachowców. Płyta szalunkowa MFP jest sztywnym, odpornym na wilgoć  i przyjaznym w obróbce materiałem do konstrukcji szalunków wielokrotnego użycia. Jej doskonałe paramentry poświadcza certyfikat CE dla kategorii P5. Płyta szalunkowa MFP to produkt specjalistyczny, przeznaczony dla profesjonalistów, którym firma Pfleiderer proponuje absolutnie nową jakość do zastosowania wszędzie tam, gdzie istotna jest duża i idealnie gładka powierzchnia betonu.

Parametry techniczne

 

plyta2.jpgAby zapewnić następną żywotność płyty, należy upewnić się, że wszelkie uszkodzenia mechaniczne w tym docinane na wymiar krawędzie, będą zabezpieczone właściwym lakierem wodoodpornym. Podobnie należy zabezpieczyć wszelkie wywiercone otwory i zagłębienia. Krawędzie płyty są fabrycznie zabezpieczone przed wilgocią farbą akrylową, mimo to pozostawienie niezabezpieczonych miejsc może spowodować spęcznienie płyty.

Płyta Szalunkowa MFP jest bardzo praktyczna - łatwo i widocznie można po niej kreślić. Jest przyjazna w obróbce mechanicznej, aczkolwiek przy przecinaniu należy stosować profesjonalne narzędzie o wysokiej twardości, aby osiągnąć efekt gładkich krawędzi.

Płyta Szalunkowa MFP
charakteryzuje się najlepszą na rynku odpornością na rozrywanie i zapewnia ekstremalnie mocne trzymanie śrub, gwoździ i wkrętów. Należy unikać uszkodzeń mechanicznych płyty w trakcie montażu i demontażu. W ten sposób żywotność płyty wydłuży się wielokrotnie.

Zastosowania

Pozostałe produkty firmy