1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. Lupus »
  5. Meble kuchenne

Meble kuchenne

Firma Lupus istnieje od 1990 roku. Początkowo produkowaliśmy blaty kuchenne, później uruchomiliśmy produkcję frontów i wreszcie linię produkcyjną do szafek.

Aktualnie jesteśmy wiodącym producentem blatów. Wykonujemy je w różnych grubościach, kilku profilach zaobleń i w 87 różnych dekorach. W czerwcu rozwinęliśmy ofertę o 15 nowych kolorów laminatów.  W prezentowanej kuchni zastosowaliśmy jeden z naszych najpopularniejszych dekorów. Każdy z naszych blatów posiada atest higieniczny i spełnia normę europejską normę EN-438 m.in. na zarysowania i ścieranie.

kuchnia.jpg

Produkowane przez nas fronty meblowe cieszą się dużą popularnością. Produkujemy je w kilkunastu różnych technologiach. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Kuchnia obok której stoimy została wyposażona w lakierowane na wysoki połysk drzwiczki „Klara4”. Cieszą się one wyjątkowym uznaniem wśród naszych odbiorców. Przedstawiony wzór zapewnie ogromne możliwości kombinacji kolorystycznych. Możemy wykonać go w dowolnym kolorze lakieru, czy też oferowanej przez nas folii PCV zaś szklany detal w całkiem innym kolorze lakieru! Szkło oczywiście jest bezpieczne, gdyż zostało wcześniej poddane hartowaniu.  Produkt ten znalazł uznanie wśród kilkudziesięciu osobowego jury, składającego się z architektów, projektantów wnętrz i wielu innych osób współpracujących z branżą meblarską. Nagrodzono go główną nagrodą w konkursie Diament Meblarstwa 2011! Ten produkt daje możliwość nadania indywidualnego charakteru każdego pomieszczenia…

Zastosowane szafki wykonano w najwyższym standardzie oferowanym w naszej firmie. Wykończenie w wersji Exclusive zapewnia wysoki komfort użytkowania ukazanej kuchni.  Użyte akcesoria marki Blum cieszą się powodzeniem, gdyż są wykonane ze starannością i charakteryzują się dużą trwałością. Szuflady szafek dolnych wyposażono w akcesoria marki Blum z serii INTIVO. Unikalny wygląd zapewniają boczki szuflady, które w tym przypadku są wykonane ze szkła. Duży komfort w codziennym użytkowania szuflad w naszej kuchni zapewnia system cichego domykania, który jest standardem w wersji Exclusive. Najnowsze zawiasy CLIP top marki Blum posiadają niemalże niewidoczny system Blumotion, również zapewniający ciche zamknięcie drzwiczek. W szafkach wiszących również zastosowano nowoczesne rozwiązania marki Blum. System Aventos pozwala na płynne i ciche uniesienie drzwiczek. Nowością w naszej firmie są zawieszki włoskiego producenta Italiana Ferramenta z estetyczną metalową zaślepką, która zarazem zdobi wnętrze szafki i zasłania część służącą do regulacji jej położenia. Noszą one miano bezpiecznych, gdyż posiadają one system „ANTI – TURNOVER”. Blokada uniemożliwia zdjęcie założonej szafki bez uprzedniego jej odbezpieczenia, a dokładnie np. podnosząc głowę i uderzając o dolny wieniec nie spowodujemy, że mebel spadnie nam na głowę. W Europie taki sposób zabezpieczenia zaczyna być standardem. Ważną zaletą zawieszek jest wytrzymałość jednej do 75 kg!