1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. »
  5. “Owocowe” telewizory

“Owocowe” telewizory

1.jpgNajwyższe wyróżnienie w dziedzinie wzornictwa przyjaznego dla użytkownika otrzymały w tym roku telewizory – jabłka marki Hannspree.

Te nietypowe modele telewizorów HANNSapple, przyciągają nie tylko dzieci, ale i dorosłych swoim niepowtarzalnym kształtem i wyglądem soczystego jabłka z biedronką „chodzącą” po ekranie”.

28 i 55 calowe telewizory HANNSapple, dzięki oryginalnej stylistyce, „soczystej” kolorystyce i dopracowanej formie obalają stereotyp, że dużym odbiornikom telewizyjnym trudno wyróżnić się w stylizacji pomieszczeń. Kształt jabłka, idealne proporcje oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że taki telewizor niewątpliwie ożywi każde wnętrze.

HANNSapple to jednak nie tylko ładnie wyglądający mebel, ale przede wszystkim nowoczesne telewizory Full HD 1080 pikseli, wzbogacone w technologię X-Contrast - system dynamicznego kontrastu, który sprawia, że ciemne lub jasne detale na podobnym kolorystycznie tle, będą wyraźniej widoczne. Zdejmowana podstawa umożliwia montaż telewizora na ścianie, a szeroki wachlarz wejść zapewnia użytkownikowi pełną gamę łączności dla telewizji kablowej, odtwarzaczy Blu-Ray/DVD, kamery wideo, magnetowidów czy konsol do gier i komputerów. Dźwięk emitują dwa głośniki o mocy 10 W.

Oba modele telewizorów HANNSapple: 28 i 55 cali, otrzymały nagrodę w tegorocznej edycji konkursu „Taiwan Excellence Award”. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w Azji, przyznawana najlepiej zaprojektowanym produktom, które oprócz nietypowego wzornictwa, wyróżniają się innowacyjnością oraz wysoką jakością.

Telewizory – jabłka Hannspree rywalizowały z 974 innymi produktami, które oceniane były pod kątem czterech kryteriów: prac badawczo-rozwojowych firmy, wzornictwa produktu, jakości oraz marketingu.

2.jpg

Obydwa modele HANNSapple znalazły się również w grupie 30-tu najlepszych produktów, zakwalifikowanych 1do rywalizacji o „Taiwan Excellence Gold Awards” – nagrody, którą otrzymują produkty najlepiej reprezentujące wartości tajwańskiego przemysłu. Nominacja ta świadczy o dużym zaangażowaniu firmy w projektowanie swoich produktów.

Telewizory 28 calowe HANNSapple, można kupić w cenie 1999 zł, w sklepie online www.hannspree.pl, a także w sklepach RTV, zaopatrujących się u dystrybutorów ABC Data oraz Megabajt.