1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. Spotline »
  5. Taśmy ledowe

Taśmy ledowe

Wykorzystywane do oświetlenia dekoracyjnego, delikatnego podświetlenia powierzchni. Posiadamy elastyczne paski ledowe wyposażone  w taśmę klejącą ułatwiającą montaż. Oparte na technologii RGB – która umożliwia płynną zmianę kolorów paska.

550603 RGB FLEXLED ROLL 5M 12V 550603 + układ sterowania LIM2 URZĄDZENIE STERUJĄCE 470531

a1.jpg a2.jpg

Pasek ledowy w technologii RGB o standardowej długość 5 m (możliwość cięcia paska co 10 cm). Dzięki zastosowaniu elastycznej listwy można dopasować pasek do prawie wszystkich krawędzi. Od spodu zamontowano taśmę obustronną dla łatwiejszego montażu na powierzchni. Dość gęste ułożenie diodek na pasku sprzyja wrażeniu równomierności oświetlenia. WAŻNE !!! Należy zastosować odpowiedni zasilacz, oraz moduł sterujący LIM.

Urządzenie sterujące umożliwia ustawienie koloru lub stopnia oświetlenia za pomocą naciśnięcia klawisza na pulpicie, lub opcjonalnie za pomocą pilota. ZALETY : Możliwość zaprogramowania dowolnych sekwencji – scen świetlnych oraz dynamicznych zmian tych scen (wygasające światło w czasie); dodatkowe funkcje to włącznik alarmowy; zmienne interwały czasowe; MONTAŻ – przykręcany do ściany lub wmontowywany w ścianę; do sterownika doprowadzamy 230V. Na wyjściu mamy 4 przewody; Przewody te doprowadzamy do odpowiednich wejść w konwerterze PWM 3 kanałowym (konwerter wymaga zasilacza 12V). Sygnał z konwertera poprowadzony zostaje na pasek RGB (Sygnał sterujący to 1-10V).

Pozostałe produkty firmy