1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. Spotline »
  5. Oprawy ledowe

Oprawy ledowe

Firma Spotline jest jednym z liderów na rynku oświetleniowym w Polsce. Pozycję naszą osiągnęliśmy współpracując z najlepszymi specjalistami z branży oświetleniowej oraz poprzez zastosowanie najnowszej technologii w naszych oprawach. Dzięki temu  jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, które cechuje :

Oprawy ledowe

Oprawy wyposażone są standardowo w źródła LED (tzw. zintegrowane), lub posiadają możliwość zastosowania w nich źródeł LED. Mamy możliwość wyboru barwy źródła. Najczęściej jest to barwa biała lub ciepło biała. Źródła wyposażone są w soczewki skupiające lub rozpraszające, które pozwalają doświetlić lub ogólnie oświetlić obiekt, lub pomieszczenie. Istotne jest zwrócenie uwagi na zastosowanie odpowiedniego zasilacza ledowego. Jeżeli wymagany jest zasilacz prądowy należy pamiętać aby oprawy łączyć szeregowo. Najpierw należy podłączyć oprawy do zasilacza i dopiero wtedy całość do sieci.

Zalety oświetlenia diodowego

133642 – Oprawa OVO ES111 CHROM + ZAR ES111 10W/40 POWERLED 550352 C.BIAŁY

L_0133642_01.jpg

L_0550352_01.jpg


157062 – SEKARA + ZAR LEDI-LIGHT GU10 550162 C.BIAŁY

L_0157062_01.jpg L_0550161_02.jpg

Oprawa zwieszana; maksymalna długość zwieszenia to 1,5 metra; zwieszenie na 2 linkach stalowych. WAŻNE !!! dobranie odpowiedniej i równej długości dwóch linek stalowych – zapewnia to równomierne zwieszenie oprawy.

 

149452 COUPA FLEXLED G9/LED 3W

1.jpg

Oprawa wyposażona w 2 źródła oświetleniowe. Jednym źródłem jest żarówka halogenowa (główne oświetlenie kinkietu); drugie źródło Power LED na ruchomym ramieniu; oba źródła włączane osobno; ZALETY : przyciski wyłączników są wykonane z tworzywa sztucznego – zabezpieczają przed porażeniem prądem. MONTAŻ do oprawy doprowadzamy 230 V~ bazę oprawy przykręcamy do ściany i dopiero później przykręcamy resztę oprawy. WAŻNE !!! Najpierw podłączyć przewody do oprawy – i dopiero wtedy załączyć oprawę! Nie podłączać oprawy do przewodów będących pod napięciem!

 

 

 

 

 

 

 

 

146272 STIX C.BIAŁY

2.jpg

Montaż: doprowadzamy 230V; przykręcamy bazę do ściany potem rozetę z oprawą; Zalety  : oprawa posiada osobny wyłącznik skrzętnie schowany pod rozetą; ramię oprawy można regulować w pionie do 100 stopni ; na boki aż 350 stopni WAŻNE !!! Najpierw podłączyć przewody do oprawy – i dopiero wtedy załączyć oprawę! Nie podłączać oprawy do przewodów będących pod napięciem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

146046 CYGNIS C.BIAŁY

3.jpg

Lekka o nowoczesnym kształcie oprawa biurkowa; Zastosowano technologię LED o łącznej mocy 6W co w zupełności wystarczy przy lekkich pracach biurowych; Wyłącznik zainstalowany na przewodzie zasilającym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

147223 MALANG LED

4.jpg

Oprawa skupia w sobie funkcję oświetleniową(świetlówka kołowa 40 W) oraz dekoracyjną(pasek LED w technologii RGB); Oprawa wyposażona w pilota, za pomocą którego można dokonywać zmian kolorów itp..na pasku; automatycznie wgrane 17 przykładowych programów. Montaż : dobrać odpowiednią dla pomieszczenia długość linek stalowych – , na których oprawa jest zwieszana (maksymalna długość zwieszenia 1,5 m);zasilanie 230V. Oprawa wyposażona w statecznik elektroniczny oraz sterownik LED.

 

 

 

 

 

 

 

146682 DIO FLEX PLATE LED C.BIAŁY

5.jpgZALETY : przycisk wyłącznika wykonany z tworzywa sztucznego – zabezpiecza przed porażeniem prądem. MONTAŻ do oprawy doprowadzamy 230 V~ bazę oprawy przykręcamy do ściany i dopiero później przykręcamy rozetę z giętkim ramieniem zakończonym oprawką Power LED. Oprawka wyposażona w soczewkę skupiającą o kącie 45 stopni, co umożliwia oświetlenie całych stron w książce, gazecie. WAŻNE !!! Najpierw podłączyć przewody do oprawy – i dopiero wtedy załączyć oprawę! Nie podłączać oprawy do przewodów będących pod napięciem!

 

 

 

 

 

 

 

146050 MECANICA  LED STOJĄCA

6.jpg

Oprawa Stojąca wyposażona w Power LED o mocy 7,2 W. oprawa ruchoma w 3 płaszczyznach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAKARTA-3WW A0139803

7.jpg

Oprawa wpuszczana  w technologii POWER LED;  Montaż proszę przygotować otwór montażowy o srednicy 87 mm i minimalnej głębokości 55 mm; oprawa szczelna;możliwość montażu w środowisku o podwyższonej wilgotności;oprawa posiada ochronę przed tzw. wodą rozbryzgiwaną (łazienka strefy II i III ). Oprawa zasilana poprzez zasilacz prądu stałego o wartości prądu 350 mA. Jeden zasilacz dla 2 opraw – WAŻNE !!!łączymy oprawy szeregowo!!!

 

 

 

 

 

 

 

147581 RETROSIX QRB1 PRZEZROCZ. + ZAR QRB POWERLED 10W 550132 C.BIAŁY

8.jpg 9.jpg

Oprawa przykręcana do sufitu. MONTAŻ : zaczynamy od przykręcenia bazy; oprawa przystosowana do doprowadzenia zasilania 230V (oprawa posiada wbudowany transformator ); Kolejno przykręcamy korpus oprawy (śrubki po bokach).

Specjalnej konstrukcji żarówka POWER LED – jako jedyna z  tego typu na rynku przystosowana jest do działania z transformatorami elektronicznymi (większość źródeł w technologii Power LED wymaga odpowiedniego zasilacza ledowego, bądź transformatora konwencjonalnego).

 

149411 HALF PIPE BIAŁY i NIEBIESKI

10.jpg

Oprawa przystosowana na napięcie 230V. Wyposażona w zasilacz ledowy. MONTAŻ bazę należy przykręcić do ściany, następnie montujemy korpus oprawy (śrubki po bokach) WAŻNE !!! Najpierw podłączyć przewody do oprawy – i dopiero wtedy załączyć oprawę! Nie podłączać oprawy do przewodów będących pod napięciem!

 

 

 

 

 

 

 

230152  DASAR 9x1W LED C.BIAŁY

11.jpg

Oprawa na power LED wpuszczana w podłoże; Do podświetlenia pylonu; wymiary montażowe oprawy : średnica 14,5 cm głębokość montażowa 14,5 cm; Montaż: Najpierw montujemy w podłożu puszkę montażową; kolejno przykręcamy oprawę  oraz pokrywę ze stali nierdzewnej o oznaczeniu 304(wykazuje bardzo dobrą odporność na rdzę w warunkach tzw”normalnych” - unikać środowisk o większym zasoleniu woda morska) WAŻNE !!! Najpierw podłączyć przewody do oprawy – i dopiero wtedy załączyć oprawę! Nie podłączać oprawy do przewodów będących pod napięciem!

 

 

 

 

 

 

 

153012 TEC II QRB 3-FAZ + ZAR QRB POWERLED 10W 550132 C.BIAŁY

12.jpg 9.jpg

 

Oprawa montowana do systemu szynowego poprzez adapter (oprawa wyposażona w adapter 3f);  Oprawa posiada układ zapłonowy. Oprawa wyposażona w przegub Cardana inaczej zwany krzyżakowym- umożliwia wychył gniazda ze źródłem pod dowolnym kątem.

Specjalnej konstrukcji żarówka POWER LED – jako jedyna z  tego typu na rynku przystosowana jest do działania z transformatorami elektronicznymi (większość źródeł w technologii Power LED wymaga odpowiedniego zasilacza ledowego, bądź transformatora konwencjonalnego).

 

230767  DELWA  NIEB.

13.jpg

Oprawa ledowa -wykorzystująca technologię diód SMD; oprawa posiada diodę niebieską oraz białą (dioda z odbłyśnikiem o kącie rozproszenia 90 stopni); oprawa posiada zintegrowany zasilacz ledowy. Do oprawy doprowadzamy 230V~. Baza oprawy montowana na słupek i później przykręcany śrubami korpus oprawy. WAŻNE !!! Najpierw podłączyć przewody do oprawy – i dopiero wtedy załączyć oprawę! Nie podłączać oprawy do przewodów będących pod napięciem!

 

 

 

 

 

 

 

230720 ROX AKRYL C + ZAR E27 LED 5W SUPERFLUX 550862 C.BIAŁY

14.jpg 15.jpg

Oprawa o podwyższonej szczelności(z ochroną przed wnikaniem wody rozbryzgiwanej) montaż oprawy do sufitu/ stropu. Oprawa na 230V.

Pozostałe produkty firmy