1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. Stolbud Włoszczowa »
  5. Drzwi wewnętrzne Marco

Drzwi wewnętrzne Marco

Marco-A.jpgDrzwi wewnętrzne z kolekcji Marco są połączeniem nowoczesności i klasyki. Mają ekskluzywny i niepowtarzalny charakter. Tradycyjne drewno ozdobione symetrycznymi przeszkleniami przypadnie do gustu osobom lubiącym efektowne i eleganckie rozwiązania w swoim domu. Dwanaście modeli skrzydeł drzwiowych, od pełnych po całkowicie przeszklone, pozwoli dopasować stolarkę do każdego rodzaju wnętrza.

W kolekcji Marco znajdziemy modele idealnie współgrające z przestrzeniami domu, mieszkania lub biura. Drzwi pełne, przeszklone oraz dziewięć skrzydeł drzwiowych z różnymi kompozycjami szkleń wpiszą się w wystrój wszystkich pomieszczeń otwartych i tych, w których chcemy zachować prywatność.

Idealnie dopasowane

Przeszklenia w kształcie prostokątów w skrzydłach drzwiowych z serii Marco tworzą symetryczne kompozycje.  W zależności od modelu, drzwi posiadają jedno lub kilka szkleń, w dwóch szerokościach. Dzięki temu dopasujemy stolarkę drzwiową do stylistyki domu, wybierając odpowiednie produkty do poszczególnych pomieszczeń. Kolekcja Marco doskonale skomponuje się z drewnianymi elementami wyposażenia wnętrza. Drzwi zamontowane w pomieszczeniu zaaranżowanym w klasycznym stylu będą oryginalnym elementem dekoracyjnym. Dzięki ciekawym kompozycjom przeszkleń zgrają się również z wnętrzem urządzonym nowocześnie. Skrzydła drzwiowe z dużą ilością szyb doskonale sprawdzą się w salonie, jadalni bądź kuchni, dzięki czemu  w tych miejscach będzie więcej światła. Większe szyby w drzwiach to ciekawa propozycja także w małych i ciemniejszych pokojach. Będą także niebanalnym rozwiązaniem w przypadku przestrzeni biurowych.

W pomieszczeniach, w których najbardziej zależy nam na zachowaniu prywatności nie musimy rezygnować z przeszklonych drzwi. Możemy zdecydować się na modele z jednym lub dwoma delikatnymi przeszkleniami, które zapewnią nam dyskrecję, będąc jednocześnie subtelna ozdobą.

Solidna konstrukcja

Modele z serii Marco wykonane są z ramiaków drewnianych oraz z płyt MDF pokrytych naturalną fornirem dębowym, pomalowane czteropowłokowym zestawem malarskim. Skrzydła drzwiowe szklone są 6 mm bezpiecznym szkłem mlecznym.

Drzwi dostępne są w czterech szerokościach: 60, 70, 80, 90 i 100 cm. Istnieje możliwość wykonania ich w wersji dwudzielnej bądź przesuwnej oraz skrócenie o 40 mm.

Drzwi z kolekcji Marco firmy Stolbud Włoszczowa niezależnie od aranżacji wnętrza, będą wyglądały efektownie i przyciągały uwagę swoją lekkością i ciekawym wzornictwem.

SALON FIRMOWY

Stolbud Włoszczowa SA "ALTID"
ul. 19 kwietnia 79
05-090 Raszyn
te. 698 777 276

www.raszyn.stolbud.pl

ogolne.jpg