1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. ED-Wall Art »
  5. Artystyczne mozaiki szklane

Artystyczne mozaiki szklane

020-SZA.jpgW łazience Domu Modelowego dominantą aranżacyjną jest abstrakcja graficzna Izabeli Ołdak i tu zastosowano wyjątkowe zestawienie wzór z tapety przechodzi spójnie we wzór na mozaice szklanej tworząc jeden obraz. Grafika w wersji b&w.

Artystyczne mozaiki szklane - to autentyczne dzieła sztuki z limitowanych kolekcji  Artefaktów ED-Wall Art na wysokiej jakości szklanej mozaice , z certyfikatami sygnowanymi przez artystów.

Obraz na szklanej mozaice udekoruje, oprócz prostych ścian, także łuki, kolumny i inne nietypowe płaszczyzny, a odpowiednio podświetlony zapewni spektakularny efekt. Obrazy wykonujemy z wysokiej klasy, bezbarwnej mozaiki szklanej. Każde zamówienie ma charakter indywidualny. Obraz zostaje dopasowany do odpowiednich wymiarów i składa się z tzw. plastrów na folii transportowej o rozmiarze 300x300mm. Wymiary kostek mozaiki w plastrze to 25x25mm lub 50x50mm.

Zobacz instrukcje montażu.

Artefakty ED-Wall Art inspirują do życia natchnionego sztuką...

Zaprosiliśmy znanych artystów, aby przygotowali swoje limitowane kolekcje artefaktów. Do każdego artefaktu dołączany jest specjalny certyfikat autentyczności sygnowany przez samego Artystę. Dzięki dygitalizacji udostępniamy dzieła współczesnych artystów, w postaci artefaktów, na nośnikach takich jak:

Pozwól zaszaleć swojej wyobraźni z artystyczną platformą www.ED-WallArt.eu!


ZOBACZ FILM O ARANŻACJI WNĘTRZ DOMU MODELOWEGO

Pozostałe produkty firmy