1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. ED-Wall Art »
  5. Artystyczne obrazy / panele z poliwęglanu

Artystyczne obrazy / panele z poliwęglanu

019-b&w-(800x520).jpgArtystyczne obrazy/panele z poliwęglanu ED-Wall Art z limitowanych kolekcji współczesnych artystów -  autorskich Artefaktów ED-Wall Art.

W jadalni i kuchni Domu Modelowego głównym elementem dekoracyjnym jest grafika „Internal peregrination” Izabeli Ołdak. Ta sama grafika została wkomponowana jako obrazy na poliwęglanie zamontowane na ścianach wzdłuż blatu kuchennego oraz na artystycznej tapecie w jadalni. Grafika w wersji b&w.

Obrazy/Panele z poliwęglanu to autentyczne dzieła sztuki na poliwęglanie z limitowanych kolekcji Artefaktów ED-Wall Art, z certyfikatami sygnowanymi przez artystów.

Poliwęglan to polimer łączący w sobie bardzo dobrą wytrzymałość mechaniczną, przepuszczalność światła, lekkość i odporność termiczną. Dlatego doskonale nadaje się przy zastosowaniu go w różnego rodzaju elementach wyposażenia wnętrz jako alternatywa dla cięższego szkła nawet hartowanego.WŁAŚCIWOŚCI PANELI/ELEMENTÓW Z POLIWĘGLANU:


Panele/elementy poliwęglanu mają przeszlifowane krawędzie i są gotowe do montażu (przykręcenia lub bezpośredniego naklejenia). Obrazy można dowolnie skomponować z elementów mniejszych lub z dużych paneli zadrukowanych od spodu. Panele o rozmiarze 305cm x 84cm można zastosować wprost do dekoracji przestrzeni np. między górnymi, a dolnymi szafkami kuchennymi, na podświetlone wyspy, bary, szafy lub np. po pocięciu na mniejsze elementy można je przyklejać np. do drzwiczek mebli, etc.

Zobacz instrukcje montażu.

 

Artefakty ED-Wall Art inspirują do życia natchnionego sztuką...


ZOBACZ FILM O ARANŻACJI WNĘTRZ DOMU MODELOWEGO


Zaprosiliśmy znanych artystów, aby przygotowali swoje limitowane kolekcje artefaktów. Do każdego artefaktu dołączany jest specjalny certyfikat autentyczności sygnowany przez samego Artystę. Dzięki dygitalizacji udostępniamy dzieła współczesnych artystów, w postaci artefaktów, na nośnikach takich jak:

Pozwól zaszaleć swojej wyobraźni z www.ED-WallArt.eu!

Pozostałe produkty firmy