1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. »
  5. System rynnowy GUTTI ALURYNNA

System rynnowy GUTTI ALURYNNA

System GUTTI ALURYNNA powstaje bezpośrednio na placu budowy, bez żadnych łączeń i na wymiar dachu. AluRynna nie koroduje i nie rozszczelnia się (aluminium!), a ceny gotowego orynnowania nie przekraczają kosztu najbardziej podstawowego systemu z plastiku!!!

To zdecydowanie najlepsza relacja cena / jakość na  rynku systemów rynnowych.

Dysponujemy kilkoma różnymi profilami ALURYNNY, co pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów i sprawne, szybkie odprowadzenie wody z największego nawet dachu.

Poszczególne profile ALURYNNY są zaprojektowane pod kątem jak największej efektywności przy odprowadzaniu wody deszczowej, a ich rozszerzająca się ku górze budowa pozwala znacznie zwiększyć przepustowość przelewu w miarę zwiększających się opadów deszczu.

Wszystkie profile AluRynny są dostępne w 10 kolorach, uzyskiwanych w procesie coil coating - piecowego nakładania poliamidu na przygotowane specjalnie arkusze aluminium. Dzięki temu kolory są żywe i trwałe oraz nie ulegają korozji i zarysowaniom.

Całość systemu jest kompletna i dopasowana do siebie, co ułatwia montaż i stanowi o estetyce AluRynny.

Cechy systemu:

 

Gutti Pryzma.jpgPROFIL PRYZMA 380

Najnowszy profil alurynny Gutti, zaprojektowany by jak najszybciej odprowadzać wodę z dużych i bardzo dużych  powierzchni dachowych. Jego nowoczesny wygląd pozwala na idealne dopasowanie do modernistycznych form architektury, może być wykorzystywany także w przypadku hal magazynowych i produkcyjnych, również jako rynna leżąca. Jego efektywność w odprowadzaniu wody deszczowej jest wyższa niż porównywalnej rynny półokrągłej o średnicy 180 mm, ze względu na brak łączeń wyhamowujących wodę oraz specyfikę struktury powlekanego aluminium.

 

 

 

 

 

Gutti Classic.jpgPROFIL CLASSIC 300

Bardzo ciekawy profil alurynny, zaprojektowany specjalnie na rynek polski, o tradycyjnym półokrągłym przekroju, z dużym potencjałem do odprowadzania wody także ze średnich i dużych dachów. Jego efektywność w odprowadzaniu wody deszczowej jest wyższa niż porównywalnej rynny półokrągłej o średnicy 150 mm, ze względu na brak łączeń wyhamowujących wodę oraz specyfikę struktury powlekanego aluminium.

Ten profil alurynny może być także wykorzystywany przy renowacji budynków zabytkowych, sakralnych oraz budownictwie wielorodzinnym. Stanowi idealny zamiennik tradycyjnej rynny stalowej, przy czym jest całkowiecie odporny na korozję, kwaśne deszcze i słoną mgłę.

 

 

 

 

Gutti Gzyms 300.jpgPROFIL GZYMS 300

Ten najpopularniejszy profil alurynny jest odpowiedni do odprowadzania wody z małych i średnich dachów, a także altan i budynków gospodarczych. Jego efektywność w odprowadzaniu wody deszczowej jest wyższa niż porównywalnej rynny półokrągłej o średnicy 125 mm, ze względu na brak łączeń wyhamowujących wodę oraz specyfikę struktury powlekanego aluminium.

Ten profil alurynny moze być także wykorzystywany jako rynna leżąca.

 

 

 

 

 

 

Gutti Gzyms 380.jpgPROFIL GZYMS 380

Większy “brat” najpopularniejszego profilu alurynny został zaprojektowany w celu szybkiego odprowadzania wody z dużych powierzchni dachowych. Jest odpowiednim rozwiązaniem także w przypadku budynków magazynowych i mniejszych hal produkcyjnych. Jego efektywność w odprowadzaniu wody deszczowej jest wyższa niż porównywalnej rynny półokrągłej o średnicy 150 mm, ze względu na brak łączeń wyhamowujących wodę oraz specyfikę struktury powlekanego aluminium.

Ten profil alurynny moze być także wykorzystywany jako rynna leżąca.

 

 

 

 

 

W Domu Modelowym wykorzystano:

 

ELEMENT BUDYNKU

MATERIAŁ

TYP

KONTAKT

ALURYNNA – SYSTEM ZBIERANIA I ODPROWADZANIA WODY DESZCZOWEJ

ALUMINIUM POWLEKANE TWORZYWEM SZTUCZNYM – POLIAMIDEM W PROCESIE COIL COATING

ALURYNNA GUTTI GZYMS K300

KOLOR: szary metalik

GUTTI POLSKA SP. Z O.O.
UL. POSELSKA 3

42-200 CZĘSTOCHOWA
TEL. 34 3336789

FAX. 34 3336543


www.guttipolska.pl
info@guttipolska.pl

ALUMINIUM GUTTI – BLACHA ALUMINIOWA  COIL COATING DO OBRÓBEK DEKARSKICH

ALUMINIUM POWLEKANE TWORZYWEM SZTUCZNYM – POLIAMIDEM W PROCESIE COIL COATING

COIL COATED ALUMIINIUM GUTTI

KOLOR: szary metalik

GUTTI POLSKA SP. Z O.O.
UL. POSELSKA 3

42-200 CZĘSTOCHOWA
TEL. 34 3336789

FAX. 34 3336543


www.guttipolska.pl
info@guttipolska.pl