1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. MCD Electronics »
  5. System Domito

System Domito

interior.jpg

Wyobraź sobie dom, który myśli i troszczy się o ciebie. Gdy z niego wychodzisz, zasuwa żaluzje, wyłącza telewizor i gasi światła. Zapomniałeś wyłączyć żelazka? Bez obaw, twój dom zrobi to za ciebie  - wszystko w trosce o bezpieczeństwo twojego mienia. Gdy do niego wrócisz, zapali światło i ustawi temperaturę na poziom taki, jaki sobie zażyczysz. Zadba też o twoją kieszeń, zmniejszając zużycie energii elektrycznej i ciepła. A dodatkowo zrealizuje jeszcze wiele innych zadań, które podsunie ci twoja wyobraźnia.
To nie  wizja przyszłości ale dom z inteligentną instalacją Domito -  innowacyjnym systemem zintegrowanego sterowania domem. Myślisz że to dużo kosztuje? Nieprawda, system Domito to  zupełnie nowy polski standard inteligentnych instalacji, który jakościowo nie odbiega od systemów oferowanych przez  zagranicznych producentów,  przy czym jest o wiele tańszy.

 

 

 

Opis technologii

mozliwoscisystemudomito.jpg

System Domito funkcjonuje w oparciu o trzy typy urządzeń:

Przykładami takich urządzeń są: wyłączniki światła (włączając światło dostarczasz sensorowi informacji „z zewnątrz”), czujniki temperatury (informacją wejściową jest wartość temperatury), czujniki ruchu, wilgotności, gazu, zamknięcia okna i wiele innych;

Wszystkie wyżej wymienione urządzenia są podłączone do jednej magistrali komunikacyjnej, co oznacza, że każde, dowolne z wejść może współpracować z każdym, dowolnym urządzeniem przetwarzającym, a to - z każdym dowolnym z wyjść.

Zastosowanie

system.jpgDomito to system, który ma na celu łączyć wszystkie instalacje elektryczne w domu tak, aby zapewnić Ci jak największy komfort użytkowania, bezpieczeństwo i w znacznym stopniu obniżyć koszty eksploatacji budynku.

Integruje, kontroluje i steruje oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją, urządzeniami AGD, bramami i roletami, systemem zabezpieczeń i wieloma innymi funkcjami nowoczesnego domu.

 

 

 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasze strony: www.domito.pl, www.inteligentnedomy.pl

Pozostałe produkty firmy