1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. Oknoplast »
  5. Platinium Evolution²

Platinium Evolution²

oknoplast-web1.jpgO produkcie

Platinium Evolution² powstało w odpo­wiedzi na zmieniające się potrzeby Klien­tów, którzy poszukują produktów pięknych i równocześnie funkcjonalnych. Jest to jedyne dostępne na rynku okno, które łączy w sobie wyrafinowaną elegancję, z nowocze­snymi rozwiązaniami energooszczędnymi. Unikalna stylistyka okna zawiera się w niezwykłej formie skrzydła, zaokrąglonej do wewnątrz, zastrzeżonej paten­tem, będące autorskim projektem OKNOPLAST. Współczynnik izolacyjności cieplnej dla całego okna wynosi 1,0W/m2K.

Na okno Platinium Evolution2 składa się sześciokomorowy system profili, najwyższej klasy „A”, pakiet trzyszybowy o szerokości 36 mm, z dwoma komorami wypełnionymi argonem, o współczynniku przenikania cieplnego Ug=0,7. Takie zestawienie poprawia właściwości cieplne całego okna nawet do 30%. Dodatkowa Termoramka ze stali szlachet­nej, ogranicza zjawisko roszenia szyb oraz pozwala na dodatkową oszczędność energii. Niewidoczne zawiasy lnvisso podkreślają estetykę okna i zapewnią większą szczelność, izolacyjność oraz łatwość utrzymania go w czystości.

Platinium Evolution² dostępne jest w szerokiej palecie kolorów, w tym drewnopodobnych. Zaledwie parę miesięcy po wprowadzeniu na rynek, okno podbiło serca Konsumentów i zdobyło kilka prestiżowych nagród m.in. Godło Teraz Polska, statuetkę Top Builder 2011 oraz tytuł Nowość 2010.

Teraz pięknie znaczy również cieplej.

 

 

 

 

Specyfikacjaplatinum_evo_v000-web.jpg

Profil

Szyba

Okucia

Uszczelki

Współczynnik przenikania ciepła

Izolacyjność akustyczna

Dodatkowo

Zastosowanie

Pomieszczenia mieszkalne i użytkowe.

oknoplast-web2.jpg