1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. Braas »
  5. System komunikacji na dachu

System komunikacji na dachu

dach.jpgŁawy i stopnie kominiarskie zapewniają wygodne i bezpieczne poruszanie się na dachu, a ich górne części zapobiegają gromadzeniu się śniegu i lodu. W skład systemu wchodzą: aluminiowa dachówka pod stopień dopasowana do modelu i kolor…, stopień kominiarski z uchwytem, ława kominiarska duża (długość 88 cm) i mała (długość 44 cm) oraz łuk wspierający do ław kominiarskich.

Stopień z uchwytem - Element mocowany na specjalnej dachówce pod stopień, umożliwiający komunikację na dachu. Powierzchnia górna zapobiega gromadzeniu się śniegu,  oblodzeniu i poślizgnięciu, a uchwyt zdecydowanie podwyższa bezpieczeństwo osób korzystających ze stopni. Wykonany jest z aluminium i powlekany w kolorach dachówek. Umożliwia wypoziomowanie w zakresie od 15° do 52° pochylenia połaci dachowej.

Ława kominiarska - Tworzy pomost, na którym bezpiecznie można stać. Zapewnia bezpieczeństwo osobom przebywającym na dachu (np. kominiarzom). Powierzchnia górna zapobiega gromadzeniu się śniegu, oblodzeniu i poślizgnięciu. Wykonana z aluminium i powlekana w kolorach dachówek.

Wspornik do ław kominiarskich - Element łączący ławy z dachówkami pod stopień. Dzięki łukowej podstawie i odpowiedniemu wyprofilowaniu dachówki pod stopień umożliwia wypoziomowanie ław w zakresie od 15° do 52° pochylenia połaci dachowej.

Pozostałe produkty firmy