1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. Fakro »
  5. Okno FPP-V U3 preSelect

Okno FPP-V U3 preSelect

FPP-V-U3-preSelect.jpg

 

FPP-V-U3-preSelect-przekr.jpg

 

FPP-V-U3-preSelect-wnetrze.jpg

 

O oknie

Okna uchylno-obrotowe to nowoczesna, funkcjonalna konstrukcja o wysokiej użyteczności i łatwej obsłudze. FPP-V preSelect to okno uchylno-obrotowe nowej generacji posiadające dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową. Funkcja uchylna pozwala na pozostawienie skrzydła w dowolnym położeniu w zakresie od 0° do 35° co umożliwia swobodny dostęp do otwartego okna. Funkcja obrotowa pozwala na obrót skrzydła o 180° i służy między innymi do mycia zewnętrznej strony szyby. Nowatorski i opatentowany system okuć gwarantuje

pełną stabilność skrzydła zarówno w funkcji uchylnej jak i obrotowej. Zmianę sposobu otwierania okna umożliwia przełącznik preSelect umieszczony w bocznej części ościeżnicy, który dostępny jest po otwarciu okna. FPP-V U3 preSelect posiada automatyczny nawiewnik V40P umożliwiający optymalną wymianę powietrza w pomieszczeniu przy szczelnie zamkniętym oknie.

Montowane jest w dachu o kącie nachylenia od 15° do 55° wraz z kołnierzem uszczelniającym.

Wzbogacone jest szeroką gamą akcesoriów wewnętrznych i zewnętrznych identycznych jak do okien obrotowych.

Okno objęte jest 10-cio letnią gwarancją, dodatkowo zestaw szybowy objęty jest 20-letnią gwarancją oraz dożywotnia gwarancja szyby hartowanej na rozbicie przez grad.


Opis technologii:

  • wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, dwukrotnie malowanego lakierem akrylowym,
  • system wzmocnienia konstrukcji okna topSafe
  • klamka elegant, umieszczona w dolnej części skrzydła obsługująca funkcję uchylną i obrotową, posiada dwustopniowe mikrouchylenie
  • pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku                                    U= 1,1 W/m2K, zewnętrzna szyba hartowana, ciepła ramka dystansowa TGI, wewnętrzna szyba z powłoką niskoemisyjną. Wnętrze pakietu wypełnione gazem szlachetnym – argonem.

Zastosowanie:

Pomieszczenia mieszkalne, użytkowe na poddaszach

Pozostałe produkty firmy