1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. materiały »
  4. Fakro »
  5. Okno PTP-V U3

Okno PTP-V U3

PTP-V-U3.jpg

 

 

PTP-V-U3-przek.jpg

 

 

PTP-V-U3---wnetrze.jpg

O oknie

Okno dachowe aluminiowo-tworzywowe o konstrukcji obrotowej.

Okno jest trwałe, odporne na korozję i zmienne czynniki atmosferyczne, a konserwacja ograniczona jest do niezbędnego minimum. Tworzywo, z którego jest wykonane nie pochłania wilgoci i charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie kwasów czy alkoholi. PTP-V U3 posiada wydajny nawiewnik V35, który dostarcza świeże powietrze do pomieszczenia przy szczelnie zamkniętym oknie.

Wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych identycznych jak do okien drewnianych.

Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90° wraz z kołnierzem uszczelniającym identycznym jak do okien drewnianych FAKRO.

Okno objęte 10-cio letnią gwarancją, zestaw szybowy objęty 20-letnią gwarancją oraz dożywotnia gwarancja szyby hartowanej na rozbicie przez grad.

 

Opis technologii:

  • wykonane z wielokomorowych profili PVC w kolorze białym (RAL 9010), które wewnątrz wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymi

  • system wzmocnienia konstrukcji okna topSafe

  • klamka w kolorze białym, umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie

  • posiada fabrycznie zamontowane dolne kątowniki do montażu okna na łatach w konstrukcji dachu. Montaż okna nie wymaga od montażysty dodatkowych umiejętności, ponieważ nie różni się on zasadniczo od montażu okna dachowego z drewna.

  • pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku                                       U= 1,1 W/m2K, zewnętrzna szyba hartowana, ciepła ramka dystansowa TGI, wewnętrzna szyba z powłoką niskoemisyjną. Wnętrze pakietu wypełnione gazem szlachetnym – argonem.

 

Zastosowanie:

Okno przeznaczone zarówno do pomieszczeń o okresowo podwyższonej wilgotności powietrza (kuchnie, łazienki) jak również do pomieszczeń, w których wilgotne powietrze utrzymuje się przez dłuższy okres np. do pralni, suszarni czy salonów kąpielowych.

Pozostałe produkty firmy