1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. Studio Atrium

Studio Atrium

atrium_logo.jpg

Firma architektoniczna i wydawnicza STUDIO ATRIUM działa na polskim rynku od 1993 roku.

Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem oraz sprzedażą typowych projektów domów jednorodzinnych. Nasz dorobek prezentujemy w wydawanym cyklicznie katalogu "DOMY W TRADYCJI", który kierujemy do tych wszystkich, którzy chcą wybrać dla siebie odpowiedni projekt.

Aktualnie oferujemy ponad 700 gotowych projektów domów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, kilkadziesiąt projektów garaży jedno i dwu-stanowiskowych oraz projekty osadników. Projekty te są efektem naszych przemyśleń i pracy uwzględniających preferencje Klientów. Zastosowaliśmy w nich różnorodne rozwiązania: domy małe, duże, o dachach prostych i bardziej skomplikowanych, nawiązujące do architektury "domu polskiego". Jak wskazuje tytuł naszego katalogu, są to budynki osadzone w tradycji zarówno pod względem estetyki, jak i sposobu ich wykonania. Równocześnie jednak są to obiekty nowoczesne, w których wykorzystano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie budownictwa i technologii materiałowej.

Siedziba Studia Atrium mieści się w Bielsku-Białej. Dodatkowo prowadzimy oddziały w Warszawie i w Katowicach. W naszych biurach mogą się Państwo zapoznać z dokumentacjami technicznymi budynków, obejrzeć makiety większości domów, a także skorzystać z rad naszych specjalistów, którzy podpowiedzą najlepsze rozwiązania bądź potwierdzą słuszność Waszego wyboru.

Mając za sobą wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i rozmowach z klientami, znając dobrze rynek architektoniczny i potrzeby inwestorów postanowiliśmy wziąć udział w edukacyjnym projekcie Dom Modelowy, aby podzielić się z zainteresowanymi naszą wiedzą i doświadczeniem.  Na tę okazję opracowaliśmy projekt Modelowy, który łączy w sobie tradycję i nowoczesne rozwiązania. Tak powstał projekt Modelowy, którego program użytkowy został zaprojektowany niemal w całości na parterze. Na poddaszu znajduje się jeden pokój, mogący pełnić funkcję sypialni, pracowni lub pokoju gościnnego oraz łazienka.

560x373-1.jpg

 

Mogłoby się wydawać, że jest to dość niestandardowe jak na polskie realia rozwiązanie. Okazuje się jednak, że MODELOWY jest kompilacją kilku, cieszących się dużym powodzeniem projektów, a swój ostateczny kształt zawdzięcza rozmowom przeprowadzonym z inwestorami oraz konsultacjom z deweloperami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno podczas trwania akcji w Jankach koło Warszawy, jak również w każdym dogodnym dla Państwa momencie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.studioatrium.pl