1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. O akcji dom modelowy - jak budować dom - budowa domu od podstaw

O akcji dom modelowy - jak budować dom - budowa domu od podstaw

 

Dom Modelowy to ogólnopolska akcja edukacyjna, która ma na celu przybliżenie problematyki budowy domu indywidualnym inwestorom, którzy nie posiadają doświadczenia w tej dziedzinie. Akcja ta zorganizowana została przez pracownię architektoniczną STUDIO ATRIUM, we współpracy z firmą wykonawczą Arkada Budownictwo i studiem aranżacji wnętrz Excellent Design.

WŁAŚCICIEL

pracownia projektowa STUDIO ATRIUM


PATRONI MEDIALNI

ŁADNY DOM

PRZEWODNIK BUDOWLANY

WNĘTRZE I OGRÓD

MYBUDUJEMY.PL

DOMY W TRADYCJI


 

 

Idea przyświecająca tej akcji powstała na bazie wieloletniej praktyki Studia Atrium. Z rozmów z klientami wyciągnięto wnioski, iż budowa domu od podstaw jest ogromnym wyzwaniem, dlatego wielu prywatnych inwestorów byłoby wdzięcznych za porady budowlane, które podpowiadałyby od czego zacząć oraz przeprowadzałyby przez realizację inwestycji krok po kroku.

 

Wraz z ekspertami z branży budowlanej określiliśmy następujące cele akcji:

 

Aby zobrazować założenia akcji, pracownia projektowa Studio Atrium przygotowała projekt domu modelowego. Jako cel obrano stworzenie domu prostego i uniwersalnego, spełniającego wymagania zarówno osób o tradycyjnych gustach, jak i wielbicieli nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

 

560x373-1.jpg

 

Działania i materiały edukacyjne, takie jak nagrania video i zdjęcia z budowy domu, pochodzić będą głównie z realizacji Domu Modelowego, wybudowanego specjalnie na potrzeby naszego projektu. Lokalizacja tej inwestycji oraz czas trwania akcji wybrane zostały pod kątem umożliwienia zapoznania się z jej efektami jak najszerszemu gronu zainteresowanych. Dom Modelowy zlokalizowany jest w PARKU HANDLOWYM JANKI koło Warszawy, a ekspozycja dostępna będzie przez 10 miesięcy. Odwiedzając Dom Modelowy, inwestorzy mogą osobiście ocenić rezultaty akcji, otrzymać materiały edukacyjne, a także skorzystać z porad ekspertów.

atrium_logo.jpg