1. Tu jesteś:
  2. Dom Modelowy »
  3. Arkada Budownictwo

O firmie

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w kompleksowej budowie domów w technologii tradycyjnej. Działamy w Warszawie i okolicach. Budujemy domy w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz. Naszą specjalnością są domy energooszczędne.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze projektu, materiałów, odpowiedniego rozwiązania instalacji jak również załatwimy formalności związane z budową domu.

W naszej działalności kierujemy się zasadą, że nie ma dobrego domu bez dobrego wykonania.

www.arkada.net.pl

Jak działamy?

  • Szeroki i kompleksowy wachlarz usług z zakresu projektowania.
  • Wieloletnie doświadczenie w budownictwie, poparte wiedzą inżynierską, uprawnieniami budowlanymi i licznymi certyfikatami.
  • Stan surowy, stan developerski, stan pod klucz.
  • W ofercie trzy linie domów gotowych: Classic, Comfort, Exclusive.
  • Szeroki wachlarz projektów typowych renomowanych biur projektowych. Usługi Arkada Budownictwo obejmują sprzedaż projektów typowych w.w. pracowni, wykonanie adaptacji i planu zagospodarowania działki, oraz wykonanie modyfikacji projektu typowego.
  • Projekty indywidualne domów, w pełni dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Arkada Budownictwo współpracuje z biurami projektowymi liczącymi się na polskim rynku.
  • Arkada Budownictwo stosuje tradycyjną, murowaną technologię konstrukcji budynku, uzupełnioną o nowoczesne rozwiązania w dziedzinach termoizolacji, instalacji, automatyki, produkcji i montażu stolarki okiennej oraz drzwiowej. Szeroki i kompleksowy wachlarz usług z zakresu projektowania.
Przykładowe realizacje

Dom modelowy

Budowa domu modelowego jest dla firmy dużym wyzwaniem. Decydując się na tego typu przedsięwzięcie, pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami związanymi z budową domu.

Cały proces budowy, którego efektem ma być dom spełniający odpowiednie kryteria, między innymi energooszczędności, musi przebiegać solidnie, profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wybierając naszą firmę otrzymają Państwo gwarancję jakości i terminowości wykonania, my natomiast zyskamy kolejnego zadowolonego klienta.

Po wybudowaniu domu, nasz przedstawiciel będzie obecny w domu modelowym, gdzie chętnie spotka się z Państwem i udzieli wszelkich informacji.

Referencje

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Arkada Budownictwo Sp. z o. o., jako solidnego i godnego zaufania wykonawcę. Inwestor, budowa: Ożarów Mazowiecki

Mogę polecić inwestorom, by realizację marzeń o własnym domu oddać w ręce firmy Arkada. Inwestor, budowa: Wilcza Góra

Dzisiaj, kiedy budowa jest praktycznie zakończona, jestem przekonany, że mój wybór był słuszny. Będzie dla mnie wyróżnieniem jeśli mój dom znajdzie się na stronach firmy Arkada jako referencyjna realizacja. Tak trzymać Panowie. Inwestor, budowa: Marki

kosztorys domu modelowego zobacz wycenę 20 projektów